KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13316521

nr 1331 6521

Servulo Esmeraldo

(1929-2017), Brasilien

Färgetsningar, 2 st, Signerade 43/50 respektive EA. Oramade lösa blad. Motivet: 19x17 cm. Bladets mått: 38x28 cm

Sérvulo Esmeraldo, brasiliansk konstnär född 1929, död 2017.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 juni 2020
kl 19:38:33

1/6 19:27:53 1      Vinnande bud

Servulo Esmeraldo

Läs mer om Servulo Esmeraldo